Systemy nawadniania

Codzienne podlewanie tradycyjnym wężem bywa męczące i zaczyna być zastępowane przez profesjonalne systemy nawadniania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić roślinom optymalną ilość wody, jaka jest im potrzebna do prawidłowego wzrostu i rozwoju. Dodatkowo dostarczając optymalnych składników pokarmowych powodujemy, że rośliny w naszym ogrodzie będą odznaczały się szybkim wzrostem, ładnym wybarwieniem, obfitym kwitnieniem, odpornością na choroby, a trawnik będzie zielony nawet w czasie długotrwałej suszy.

Instalując system nawadniania zaoszczędzimy nasz czas i pieniądze. Ograniczymy zużycie wody nawet, do 50%, która wcześniej była bezużytecznie wylewana do ogrodów. System nawadniania działa niezależnie od naszej obecności dzięki sterownikom i czujnikom zainstalowanym w ogrodzie, co sprawia, że podczas długotrwałej nieobecności nie musimy martwić się o stan naszego ogrodu.

System nawadniania gwarancją pięknego ogrodu

Proponujemy Państwu projektowanie i kompleksową instalacje automatycznych systemów nawadniania. Posiadamy wszelkie niezbędne szkolenia które umożliwiają nam świadczenie usług na wysokim poziomie. Oferujemy systemy nawadniające najwyższej jakości, wiodących na rynku firm:

Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym technologiom możemy w bardzo szybkim czasie zainstalować system nawadniania na istniejącym już trawniku bez konieczności niszczenia ogrodu.

Serwisujemy i modernizujemy już istniejące systemy

 

Woda w ogrodzie

Woda ożywia ogród a jej szum relaksuje oraz przynosi ukojenie, stanowi interesujący element dekoracji, który kształtuje krajobraz i wraz z domem tworzy stylową całość. Ogrody wodne są prawdziwym dziełem natury, gdyż nawilżają powietrze oraz przynoszą orzeźwiającą świeżość w upalne letnie dni.

Podczas projektowania ogrodu warto przewidzieć miejsce na element wodny. Jest wiele możliwości wykorzystania wody w ogrodzie jej wielkość i forma ograniczana jest jedynie przez rozmiary naszej działki. Na dużych terenach idealnym rozwiązaniem jest staw kąpielowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możliwe jest utrzymanie w nim czystej wody bez użycia chloru. Do aranżacji mniejszych obszarów idealne są kaskady, oczka wodne, strumienie oraz fontanny. W malutkich wnętrzach ogrodowych zmieszczą się ściany wodne, wodotryski w obiegach zamkniętych o nowoczesnych, prostych i geometrycznych kształtach lub wykorzystane stare elementy takie jak beczki czy konewki.

Oferujemy projektowanie i wszelkie usługi związane z budową elementów wodnych:
kaskady, stawy kąpielowe i baseny, oczka wodne, wodospady i rzeki, ściany wodne i fontanny, oświetlenie wodne

Gwarantujemy:
Profesjonalne wykonawstwo oraz obsługę, czystą wodę dzięki najwyższej jakości filtrom