Nawierzchnie

Kiedyś miały gładką powierzchnię, kilka wzorów i nieciekawe kolory. Dziś kostki betonowe mają tak różne kształty, faktury i barwy, że aż trudno uwierzyć, iż zrobione są... z betonu.

Materiałów do wykonania podjazdu i ścieżek jest wiele, jednak podczas ich wyboru trzeba pamiętać, że nawierzchnię powinno się traktować jako część kompozycji, do której należą budynek, jego elewacja i otaczający go ogród oraz ogrodzenie. Trakty ogrodowe służą nie tylko do komunikacji: dobrze zaplanowane podkreślają kompozycję ogrodu i uatrakcyjniają go. Materiały na ścieżki i podjazdy mogą być różne – mniej lub bardziej trwałe, ale wszystkie muszą być odporne na mróz i ścieranie.

Stworzenie pięknego otoczenia wokół domu wymaga nie tylko wyobraźni, ale też fachowej wiedzy i odpowiednich umiejętności. Staramy się by nasze projekty łączyły w sobie zarówno aspekty praktyczne jak i dekoracyjność, uwzględniając również preferencje klientów, styl posesji oraz najnowsze trendy kształtowania przestrzeni. W ramach współpracy proponujemy Państwu porady dotyczące doboru odpowiedniego materiału, a także wykonanie projektu zagospodarowania otoczenia w technice 3D, która pozwala jeszcze dokładniej nakreślić klientowi projektowane otoczenie. Ostatecznie otrzymają Państwo gotowy projekt z pełną dokumentacją i prawami autorskimi zezwalającymi na dalsze jego wykorzystanie.