Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Dążymy do tego, aby każdy ogród naszego autorstwa był piękny, miał indywidualny charakter, a także był dopasowany do potrzeb i możliwości właściciela. Wiemy, że oczekiwania są różne i takie są nasze ogrody.

Zajmujemy się architekturą krajobrazu od początku do końca – począwszy od projektu, przez dobór odpowiednich roślin, aż po wykonanie i dalszą pielęgnację zieleni. Projekt podczas realizacji ulega wielu zmianom, ale realizacja bez dobrego planu to szaleństwo. Dobry plan powstaje tylko na bazie dobrej koncepcji. Nasza wiedza, pomysły oraz doświadczenie pozwoli na zrealizowanie spektakularnych ogrodów nawet na niewielkiej przestrzeni.

Zrealizujemy ogród KOMPLEKSOWO :

- przygotujemy projekt ogrodu, zaproponujemy rozwiązania odpowiednie do wymagań Klienta, ukształtowania terenu i rodzaju otoczenia,
- zaprojektujemy balkony, tak by stanowiły dekorację niezależnie od pory roku,
- wykonamy projekt zieleni miejskiej, osiedlowej oraz terenów wokół obiektów biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej,
- wybierzemy odpowiednie rośliny, które zapewnią harmonię i niezapomniany wygląd ogrodu przez cały rok,
- założymy zaprojektowany z Klientem ogród. Opracujemy i zrealizujemy system oświetlenia i nawadniania,
- dopilnujemy, aby ogród prawidłowo się rozwijał i co roku zachwycał odwiedzających go Gości,
- zaprojektujemy i wykonamy taras w Twoim ogrodzie,
- zakładamy ogrody od podstaw jak również zajmujemy się przeprojektowaniem i aranżacją istniejących ogrodów,
- wykonujemy inwentaryzacje zieleni oraz projekty rewitalizacji oraz rewaloryzacji.

Dodatkowo w zakres naszych usług wchodzą:

- projekty gospodarki drzewostanem,
- sprzedaż i dostawa krzewów i drzew ozdobnych oraz innych roślin z renomowanych szkółek ogrodniczych,
- nadzory autorskie w zakresie zieleni,
- stylizacja wnętrz materiałem roślinnym – domy mieszkalne, hotele, restauracje, sklepy,

Jeżeli chcesz zrealizować swój ogród sam – nasz kapitał wiedzy jest do Twojej dyspozycji! Wybierzemy najlepsze rozwiązania, oszczędzimy koszty, skontrolujemy ekipy i pomożemy Ci samodzielnie stworzyć wymarzony ogród!

Oferujemy również wykonanie projektu ogrodów i nawierzchni on-line

…odległość nie stanowi większego problemu! Możemy wykonać projekt ogrodu oraz kostki brukowej przez Internet. Wystarczy, że otrzymamy od Ciebie mapkę ewidencyjną terenu, zdjęcia domu i ogrodu oraz informacje określające Twoje sugestie i potrzeby względem projektowanego obszaru. Szczegóły zostaną omówione  za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej.

Pomyśl o Ogrodzie…  to coś więcej niż zieleń wokół domu. To Lepsza Przestrzeń Życia. Odbicie indywidualności.  Źródło energii, spokoju i inspiracji. Zrealizuj swoje pragnienia i oczekiwania - zaangażuj nas aby je urzeczywistnić.